Sadegh Vahedi
Sadegh Vahedi, better known as Sadegh, he has started his music career in 2010 as a member of Kaqaz Records Label and has released his first album named, Good Morning Iran. Sadegh is a hip-hop singer who during his years of activity has tried to combine, innovate and break the common frameworks of music while maintaining the identity of his own style. Sadegh has released 6 albums and several singles and has collaborated with many artists in different genres. He is known as an avant-garde artist in hip-hop music with diverse experiences.

خانه انجمن ها تفسیر و برداشت برداشتم از اهنگ نپرس

• این موضوع 3 پاسخ، 3 کاربر را دارد و آخرین بار در 9 ماه پیش بدست Hossein HadesHossein Hades به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    مشارکت کننده

فدای سرت اگه برگا میریزه / گُلم این فصله دست ما نی که

اینجا زندگی رو به فصل ها تشبیه کرده میگه که ناراحت نباش اگه فرصتای زندگی از دست رفت یا تو روزای سخت زندگیتی ،مثل چرخش فصل ها بعد پاییز و زمستون دوباره بهار میاد ،فرصت های بهتر و زندگی قشنگ تر.

بر باد رفته هر روز هفته / این روزا این حسم از تووم رفته
    چندتایی دل و گرم کردم اما / این زمستون هر روز برف اه

یه چند وقتی رو با این فکر و ایده ای که تو پاراگراف بالا گفتم (منتظر بهار بودن و روزای خوب میان) خودمو گول زدم اما تقریبا دیگه بهش اعتقادی ندارم و زمستون هر روزش برفه یعنی هر روزش سخت تر میشه و امیدی به اومدن بهار نیست

همون شهره شلوغ هـــــــــــی
    امروز توو من ساکته ، زمان محو عبور حیف
    اما با من ثابته ، بازم صاعقه
    دل آسمونو کَند ، بوی خاک و نم اینم جالبه

تو همون شرایط بدی که هستم (فصل خزون زندگی ) ولی هنوز یه سری چیزایی هستن که قشنگ باشن (بوی خاک و نم) .تو همین مشکلات و سختی ها هنوز یه سری چیزارو توش دوست دارم و دیگه انگار عادت کردم به این سختی ها به این روزای بد طبق معمول اتفاقات بد می افته و خبرای بد میشنوم (بازم ساعقه) اما بهشون عادت کردم و حتی بعضی از قسمتای زندگی رو دوست دارم

ساعت هفت صبح تُف /کار ما ها دیگه أ پنج گذشت
    منو بشناس از سر گذشت / گذشتم من از سره گذشت
    یه وجب دو وجب آب / فرقی نداره از سر گذشت

یعنی شرایط حتی بدتر از قبل شده و ردی تر از قبلم (شبا بیدار تا خوده پنج شب) ، منو از رو سرگذشتم بشناس و اتفاقایی که برام افتاده (احتمالا اشاره به داستانای زندان و …) و دیگه نسبت به سختی های زندگی بدنم سر شده و دیگه فرقی نداره برام چی پیش میاد و اتفاقای بد جدید سوپرایزم نمیکنه و شرایط بدتر برام فرقی نداره

اینا برداشتای من بود که مقدار زیادیی اشتباهه داره توش شاید حتی کلش :)))) ولی داستان این اهنگ رو من اینطوری برداشت کردم

erfanfaridniaerfanfaridnia
    مشارکت کننده

عالی بود
    صادق هم دوست داره هرکی برداشت خودشو داشته باشه

مشارکت کننده

مرسی

Hossein HadesHossein Hades
    مشارکت کننده

همون شهر شلوغ
    هی
    امروز تو من ساکته

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.